Benvenuto su Moldweb
Benvenuto su Moldweb. Come puoi vedere, da semplice visitatore del forum non ti è permesso interagire attivamente con la community, di sentirti parte di questo meraviglioso posto, per questo ti invitiamo a registrarti! Registrati subito o fai il login. ![]() Se poi hai un account , , o è ancora più facile! Senza registrarti, fai direttamente il login con le tue credenziali Google, Facebook, Twitter o OpenId. Ti aspettiamo online con noi, tu cosa aspetti? ![]() |
L'Italia e la crisi di identità nazionale
#21
Posted 11 March 2011 - 19:21
#22
Posted 11 March 2011 - 19:25
Cand vor intelege moldovenii ca sunt romani?
cand nu vei mai umple forumul de baliverne si de foto personale
cre' ca ai gresit rau de tot adresa
mai cauta! cu un pic de noroc...poate ai succes
#23
Posted 11 March 2011 - 19:57
Edited by Danza, 11 March 2011 - 20:18.
: Foto porno
#24
Posted 11 March 2011 - 20:06
nu inteleg care e problema ta muma a padurii ce esti. Eu fac ce vreau pe forum, important e sa respect regulile forumului. Tie daca nu iti place, n-ai decat sa te scrofaiesti mai departe, dar pe mine nu ma atinge daca nu vrei sa-l sun pe voronin sa te ia dracu de proasta ce esti! Stii ceva? Nu te pune cu dracu daca nu vrei s-o primesti. Baliverne scrii tu nu eu! A, deci tu esti administratoarea? Da cine te crezi ma rog? Da stii ca exista si politie si te denunt pt calomnie si pt jigniri? Stiai? Du-te si invata limba-romana sa te poti exprima, apoi vino pe forum si fa-te administratoare. Daca ma mai ataci odata ai incurcat-o rau de tot! Ce treaba ai tu la pozele mele? Aici se pot pune poze cate vrei! Doar asta este forumul. Intereseaza-te mai bine. Cred ca nici nu stii sa scrii corect in limba-romana. Lasa ca vin eu acasa, dau eu de tine la Chisinau - fufa cretina! Stii ce fac banii in ziua de astazi, nu? Eu am fffffffffffff multi bani si daca ma mai freci odata te bag la inchisoare pe viata, si nu glumesc. Ia uite cine s-a gasit sa ma invete ce sa fac in tara mea. Ai vazut, m-am si speriat de tine. Tremur de frica ce mi-i! Vezi ca dau in judecata forumul acesta si tu vei fi prima. Lasa ca vin eu cu carpatair acasa si te pun pe foc sa-ti arda bine carnea. Nu ti-i frica de Bunul D-zeu? Ar trebui sa-ti fie. Treaba mea cu balivernele mele. Tu uita-te la ale tale ca-s mai frumoase. Ce ti-ai pus o umbrela sa nu-ti ploaie in cap? Vai si amar de capul tau. La cati bani am te frec bine odata sa uiti ca ai fost candva moldoveanca! Naiba te ia daca te mai atingi de comentariile si pozele mele. Naiba te va lua. Idioata proasta de la curul vacii. Te-ai facut printesa pe spatele altora? o sa cazi tu inapoi repejor. Inca nu stii cu cine te-ai legat, proasto! Mai du-te la biserica poate iti lumineaza Domnul mintea cea plouata cu oua imputite si gainat de cartita! Apropos, aceasta poza este pt tine!!!!
Attached Files
#25
Posted 11 March 2011 - 20:16
Attached Files
#26
Posted 11 March 2011 - 20:25
Eu fac ce vreau pe forum, important e sa respect regulile forumului.
asta e problema draga domnita, ca nu respecti regulile (citeste regulamentul
ah...ar fi bine sa mai tragi apa dupa diarea verbala pe care ai imprastiat-o pe forum
ofensele, instultarile, continuturile pornografice nu sunt permise aici
insist ca ai gresit adresa, scumpo....forumul nostru nu este pentru cucoanele iesite la produs
adios doamna licentiata Ca' Foscari
p.s. fa-ti un control la mansarda....piticii iti cam creaza probleme...si e pacat...ai doar 25 de ani
#27
Posted 15 March 2011 - 16:00





















